O značce Caliskan

Společnost Çalışkan (tehdy nazývaná Çalışkan Heating Systems) byla založena v roce 1951. Od té doby se z malé dílny stala významná společnost v oblasti výroby krbových kamen. Společnost sídlí v tureckém městě Denizli, kde se nachází výroba na prostoru 10 000 m².

Všechny výrobky Caliskan jsou podrobeny řadě přísných testů. Výrobky procházejí kontrolou ve fázi návrhu i výroby, aby byly dodrženy nejvyšší standardy kvality. Kamna splňují přísné emisní limity EkoDesign 2022. Všechny produkty byly navrženy, vyrobeny a testovány v souladu s evropskými normami (EN), a jsou proto držitelem označení CE.

Společnost Caliskan dbá na ekologické výrobní postupy. Ve výrobních procesech jsou striktně používány smaltované barvy, což je nejekologičtější možné řešení pro lakování. Pozornost však není věnována pouze kvalitě produktů, ale velký důraz je kladen na lidské zdraví a životní prostředí. Caliskan je předním výrobcem a významný hráčem v národním průmyslu, jehož jméno je známo po celé zemi a je synonymem dobré pověsti a kvality.

Doporučené produkty20