O nás

Ráj nábytku - ALPI home s.r.o.

Ráj nábytku je internetový obchod společnosti ALPI home s.r.o., která se zabývá distribucí nábytku pro velkoobchod i maloobchod. Společnost ALPI home s.r.o. vznikla v roce 2009 spojením komerčních činností společnosti MISTIC s.r.o. (1995) a ALL-UNICO s.r.o. (1997). Důvodem spojení je synergie při vystupování na trhu, rozšíření prodejní nabídky, stejně jako ekonomické efekty v oblasti logistiky a ostatních aktivit.

Produkty z e-shopu si můžete prohlédnout v jedné z prodejen společnosti ALPI home v Praze, Berouně či Višňové u Příbrami. Showroom s designovým nábytkem na Praze 1 se nachází v prostorách bývalé Živnostenské banky. Tyto industriální prostory jsou využívány zejména k prezentaci sedacích souprav z italských kůží, designového nábytku z masivního dřeva a křišťálových lustrů. Showroom v Berouně nabízí nábytek vhodný do každé domácnosti. Naleznete zde postele, sedací soupravy, kuchyně, jídelní stoly a mnohé další. Ve Višňové se nachází sklad společnosti a kanceláře. Je zde rovněž výstavně-prodejní salon, který však není otevřený na pravidelné bázi. Novinkou pro sklad ve Višňové je showroom kamen, kde si kamna můžete prohlédnout osobně a v případě skladové dostupnosti rovnou zakoupit. 

Na českém trhu zastupuje ALPI home několik zahraničních výrobců nábytku a potřeb pro domácnosti. Mezi nejvýznamnější z nich patří výrobce nábytku Matis, který vyrábí cenově dostupný nábytek. Výhradní zastoupení má v České republice rovněž společnost GMP Enterijeri, jež se zabývá výrobou čalouněného nábytku. Spin Valis se zabývá především výrobou nábytku z masivního dřeva. ALPI home zastupuje rovněž společnost Plamen, jež je chorvatská společnost zabývající se výrobou krbů a krbových kamen.

ALPI home spolupracuje na českém a slovenském trhu s četnými renomovanými maloobchody, které rovněž nabízí produkty z našeho e-shopu. Síť našich maloobchodních partnerů pokrývá téměř celou Českou republiku, proto neváhejte a navštivte nejbližší prodejnu.