Na českém trhu společnost ALPI zastupuje několik firem, které se zabývají výrobou velmi kvalitního a cenově dostupného nábytku.

Jedním z výrobců je společnost MATIS GROUP, která byla založena v roce 1994 a v současné době má 27 maloobchodních prodejen nábytku v Srbsku a více než 150 distributorů. Na českém trhu je však Společnost ALPI home jediným distributorem nábytku MATIS.

Dalším výrobcem je Chorvatská společnost Spin Valis. Tato firma se specializuje na výrobu nábytku z masivního dřeva. Založena byla již v roce 1950 pod názvem Lipa a dnes úspěšně působí na domácím i zahraničním trhu. Díky své bezchybnosti a kvalitě vyváží více než 85 % svých produktů na zahraniční trhy v přibližně 30 zemích světa.

Společnost DICO Möbel GmbH byla založena v roce 1962 jako rodinný podnik v Nizozemsku. Dnes je jedním z předních dodavatelů masivních, kovových a textilních postelí v Evropě. Zabývá se výrobou kompletního sortimentu ložnicového nábytku a bytového zařízení.

Plamen je společnost, která sídlí v Požeze v Chorvatsku a má již 85 let dlouhou tradici. Jedná se o jednoho z největších výrobců topných zařízení v celém Chorvatsku. Specializuje se na výrobu tenkostěnných odlitků používaných jako komponenty pro sporáky, topná kamna a kotle.

Společnost GMP Enterijeri je jedním z předních nábytkových salonů v Bosně a Hercegovině. Nabízí velké množství funkčního a moderního nábytku pro vybavení domácnosti nebo kancelářských prostor za dostupné ceny. Hlavní činností je výroba čalouněného nábytku. Výrobky najdete ve všech hlavních prodejnách nábytku v Bosně a Hercegovině, ale také své výrobky vyváží na zahraniční trhy například do Srbska, Chorvatska, Slovinska, Černé Hory, Makedonie, Itálie, Německa Rakousku a samozřejmě i do České republiky.

Další společností je ATLAS, který byl založen v roce 1994 a zabývá se výrobou kvalitního čalouněného nábytku. Díky standardům jako jsou vysoké estetické nároky, moderní design a nekompromisní kvalita se spolčenost stala z malé řemeslné dílny moderní velkou společností. Společnost nabízí na domácím a zahraničních trzích rohové sedací soupravy, trojsedy, dvojsedy, křesla, pohovky, postele, noční stolky, židle, stoly, kuchyně, TV stolky a skříňky do obývacích pokojů. 

Společnost BRILLIANT CRYSTAL + LIGHTING je specializovaná na výrobu exkluzivních křišťálových osvětlení, jako jsou například lustry, nástěníky, stolní lampy a stojací lampy. Hlavní specializací firmy BCL je výroba velkých lustrů s názvem Marie Terezie.  Tato společnost používá tradiční zpracování a zušlechťování českého skla – ruční broušení, ruční malování a nabírané sklo. Výroba skla a křišťálových lustrů má v Čechách dlouholetou tradici, začalo již kolem roku 1725.

Továrna Artisan vznikla z tradiční dřevařské dílny Ćostović v Bosně Hercegovině, od ní převzali veškerou lásku ke dřevu a 50letou zkušenost se zpracováním dřeva. Artisan se specializuje na ruční výrobu vysoce kvalitního nábytku z masivního dřeva, a tento důraz na ruční řemeslnou práci je to, co Artisan odlišuje od ostatních.

WHITEOAK GROUP je švýcarskou firmou, která vyrábí originální kousky nábytku, které spojuje moderní a tradiční design. Kromě mezinárodně uznávaných designérů dává WHITEOAK také příležitost mladým talentům, kteří mají možnost podílet se na designu v oblasti tradičních řemeslných výrobků. 

TEKA je německou společností, která se zaměřuje především na kuchyňské dřezy, spotřebiče a baterie. Výrobky Teka jsou celosvětově známé svou spolehlivostí, efektivitou a přesností. I dnes, když společnost má téměř 100letou tradici, tak stále neúnavně pracuje na tom, aby každý produkt měl ty nejlepší funkce a design, díky nimž dosáhne vynikajících výsledků.

Pro zobrazení produktů zvolte podkategorii.