Dětský pokoj

Děti jsou pro většinu rodičů to nejdůležitější, co mají. Proto je velmi důležité dětem zařídit takový pokoj, kde se budou cítit dobře, budou mít svůj prostor na hraní, psaní úkolů, spánek či na uschování svých věcí. U nás máme k dispozici celé dětské systémy, aby byl celý pokojíček sladěný. Můžete vybírat z barev pro malé princezny jako je například fialová a růžová, také z barevných kombinací pro malé dobrodruhy jako je modrá a zelená, ale také máme k dispozici kombinace barev pro dětská království, které spolu sourozenci opačného pohlaví sdílí.

Nabízíme řadu dětských postelí. K dispozici máme jednolůžka, postele s úložným prostorem a také palandy pro sourozence. Máme na výběr z řady barevných kombinací. Důležité je, aby děti měly ve svém pokoji úložný prostor na hračky, učení i oblečení. Proto nabízíme šatní skříně, komody, regály i knihovny. Všechen tento nábytek je navržen tak, aby se dětem líbil a byl vesele barevný.

V dětském pokoji nesmí chybět ani psací stůl na domácí úkoly, kreslení či hraní. Máme k dispozici barevné stoly pro malé ratolesti, ale i bílé nebo dřevěné varianty pro starší školáky.