Zkosená police Numero - dub bílý


MATIS

Zkosená police Numero Více

Výrobce: MATIS Kód produktu: 584054

2 900 Kč s DPH
2 - 4 týdny
ks

ZKOSENÁ POLICE NUMERO

Police je součástí kolekce dětského pokoje NUMERO. Slouží k zajímavému propojení rohové skříně se zbytkem sestavy.

 

DĚTSKÝ POKOJ NUMERO

Dětský pokoj NUMERO je díky široké barevné škále určen, jak pro děvčata, tak i pro chlapce. Nábytek je vyroben z kvalitního 18 mm lamina, v některých případech v kombinaci s 25 mm laminem, zakončeným ABS hranou. Základem je dekor bílého dubu s plastovými úchytkami ve tvaru čísel v různých barvách. Dveře mají funkci pomalého dovírání. Kombinace moderního designu a praktičnosti uspokojí i náročnější zákazníky.

Barva dub bílý
Šířka (cm) 40
Hloubka / délka (cm) 40, 50
Výška (cm) 217,5
Hmotnost zboží 38 kg
Materiál korpusu Laminované dřevotřískové desky LTD
Materiál přední části Laminované dřevotřískové desky LTD
Počet balíků 2 ks
Počet polic 4 ks
Rozměry balíků (š × h × v) 1/2: 219×50,5×6 cm, 2/2: 13x13x9 cm
Montážní návod (pdf, 600.2 kB)
O výrobci Matis

O výrobci Matis

„Cítit rozdíl“ je slogan, ale také inspirace, že v každém z více než 1200 výrobků vyrobených Matis Group představujeme principy, kterými se řídíme od samého začátku. Proto kvalita, design a dostupnost jsou výhodou, kterou každý zákazník pozná. Zakoupením nábytku Matis Group investujete do kvality Vašeho života.
MATIS GROUP má 27 maloobchodních prodejen nábytku MATIS v Srbsku a více než 150 distributorů. Působíme již ve 14 zemích Evropy. Společnost ALPI home je výhradní distributor na českém trhu.

Kvalita, design a přijatelné ceny

Jako potvrzení kvality našich výrobků uvádíme atesty, ve kterých naše výrobky dosáhly nejvyšší možné hodnoty Q1, získané Lesnickou fakultou v Bělehradě! Úspěch v atestech je založený na strategii používání kvalitních materiálů a moderních technologií ve výrobě.

Aktuální katalog MATIS