Zásuvka pod postel Numero - dub bílý/modrá


MATIS

Zásuvka pod postel Numero Více

Výrobce: MATIS Kód produktu: 580019

2 350 Kč s DPH
2 - 4 týdny
ks

ZÁSUVKA POD POSTEL NUMERO

Zásuvka je součástí kolekce dětského pokoje NUMERO. Je nejen praktická, ale svou barevností oživuje celou postel.

 

DĚTSKÝ POKOJ NUMERO

Dětský pokoj NUMERO je díky široké barevné škále určen, jak pro děvčata, tak i pro chlapce. Nábytek je vyroben z kvalitního 18 mm lamina, v některých případech v kombinaci s 25 mm laminem, zakončeným ABS hranou. Základem je dekor bílého dubu s plastovými úchytkami ve tvaru čísel v různých barvách. Dveře mají funkci pomalého dovírání. Kombinace moderního designu a praktičnosti uspokojí i náročnější zákazníky.

Barva dub bílýmodrá
Šířka (cm) 199,5
Hloubka / délka (cm) 94
Výška (cm) 23
Hmotnost zboží 32 kg
Materiál korpusu Laminované dřevotřískové desky LTD
Materiál přední části Laminované dřevotřískové desky LTD
Počet balíků 3 ks
Rozměry balíků (š × h × v) 1/3: 190,5×88,5×3,5 cm, 2/3: 199x22x2 cm, 3/3: 13x13x9 cm
Montážní návod (pdf, 498.2 kB)
O výrobci Matis

O výrobci Matis

„Cítit rozdíl“ je slogan, ale také inspirace, že v každém z více než 1200 výrobků vyrobených Matis Group představujeme principy, kterými se řídíme od samého začátku. Proto kvalita, design a dostupnost jsou výhodou, kterou každý zákazník pozná. Zakoupením nábytku Matis Group investujete do kvality Vašeho života.
MATIS GROUP má 27 maloobchodních prodejen nábytku MATIS v Srbsku a více než 150 distributorů. Působíme již ve 14 zemích Evropy. Společnost ALPI home je výhradní distributor na českém trhu.

Kvalita, design a přijatelné ceny

Jako potvrzení kvality našich výrobků uvádíme atesty, ve kterých naše výrobky dosáhly nejvyšší možné hodnoty Q1, získané Lesnickou fakultou v Bělehradě! Úspěch v atestech je založený na strategii používání kvalitních materiálů a moderních technologií ve výrobě.

Aktuální katalog MATIS