TV Komoda HAPPY - bílá


MATIS

TV Komoda Happy Více

Výrobce: MATIS Kód produktu: 490509

1 350 Kč s DPH
2 - 4 týdny
ks

TV KOMODA HAPPY

Komoda je součástí kolekce dětského pokoje HAPPY BÍLÁ. Má otevřený úložný prostor.

 

DĚTSKÝ POKOJ HAPPY BÍLÁ

Dětský pokoj HAPPY BÍLÁ je díky barevnému provedení určen, jak pro děvčata, tak i pro chlapce. Nábytek je vyroben z kvalitního 18 mm lamina, v některých případech v kombinaci s 25 mm laminem, zakončeným ABS hranou. Doplněn je barevným sklem. Má plastové úchyty a nožičky. Kombinace moderního designu a praktičnosti uspokojí i náročnější zákazníky.

Barva bílá
Šířka (cm) 100
Hloubka / délka (cm) 50
Výška (cm) 50
Hmotnost zboží 28,62 kg
Materiál konstrukce ABS hrana, LTD 18 mm, LTD 25 mm
Počet balíků 2 ks
Počet polic 1 ks
Montážní návod (pdf, 370.6 kB)
O výrobci Matis

O výrobci Matis

„Cítit rozdíl“ je slogan, ale také inspirace, že v každém z více než 1200 výrobků vyrobených Matis Group představujeme principy, kterými se řídíme od samého začátku. Proto kvalita, design a dostupnost jsou výhodou, kterou každý zákazník pozná. Zakoupením nábytku Matis Group investujete do kvality Vašeho života.
MATIS GROUP má 27 maloobchodních prodejen nábytku MATIS v Srbsku a více než 150 distributorů. Působíme již ve 14 zemích Evropy. Společnost ALPI home je výhradní distributor na českém trhu.

Kvalita, design a přijatelné ceny

Jako potvrzení kvality našich výrobků uvádíme atesty, ve kterých naše výrobky dosáhly nejvyšší možné hodnoty Q1, získané Lesnickou fakultou v Bělehradě! Úspěch v atestech je založený na strategii používání kvalitních materiálů a moderních technologií ve výrobě.

Aktuální katalog MATIS