Rohová sedací souprava MARKO (vystavené zboží)

-40% Výprodej Vystavené zboží

GMP enterijeri

Rohová sedací souprava s možností rozkladu a úložným prostorem. Více

Výrobce: GMP enterijeri Kód produktu: P01449

11 640 Kč s DPH
Původní cena 19 400 Kč, Ušetříte 40% (7 760 Kč)
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Sedací soupravy od společnosti GMP nabízí širokou škálu výběru polstrování. Pokud máte zájem o jiný odstín polstrování, doporučujeme si ho zvolit dle vašeho výběru v našich kamenných prodejnách. Nabízíme přes 100 různých barev látek, kůží a nově i aqua clean látek, které jsou vysoce odolné proti jakémukoliv znečištění. Ošetření látky aqua clean se provádí pouze vodou, tudíž se vaše sedačka udrží v perfektním stavu i při té největší zátěži. Mimo jiné nabízíme i speciální odolné látky, které jsou moderní náhradou starší verze eko-kůže.

 

V souborech ke stažení, nalezenete dva PDF soubory, které vám pomůžou k vytvoření vaší sedací soupravy na míru. V prvním odkazu je kompletní výběr všech sestav, které nabízíme. Můžete si tak z jednotlivých komponentů sami složit celou sestavu. Součástí některých ze sestav je i úložný prostor a také rozkládací prvek soupravy. Ve druhém odkazu si můžete stáhnout veškeré odstíny polstrování. Pokud byste měli zájem o sestavení sedací soupravy naším odborníkem, navštivte některou z našich prodejen, nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář.

Barva béžoválatte
Šířka (cm) 262
Hloubka / délka (cm) 93, 182
Výška (cm) 90
Čalounění látka
Hloubka sedu (cm) 49
Hmotnost zboží 121,6 kg
Materiál konstrukce bukové a smrkové masivní latě, lamino, sololak
Materiál nožiček kov
Materiál sedáku PU pěna, elastické popruhy
Plocha na spaní (cm) 143 x 204
Počet balíků 2 ks
Rozklad ano
Úložný prostor ano
Výška sedu (cm) 44
Marko - sestavy (pdf, 353.6 kB)
Látky GMP (pdf, 10.5 MB)
GMP logo

O výrobci GMP

GMP Enterijeri je jedním z předních nábytkových salonů v Bosně a Hercegovině, který má pestrou nabídku funkčního a moderního nábytku pro vybavení domácnosti nebo kancelářských prostor za dostupné ceny.

Kromě sedacích souprav standardní velikosti si zákazníci můžou složit sedací soupravu na míru. Sedací soupravy tedy můžou být větší či menší, s úložným prostorem nebo bez, a s funkcí rozkladu. Čalouněný sortiment nabízí také postele, židle, stoličky, se širokým výběrem barev a vzorů. Pomocí kreativních kombinací a výběru z různých sestav je možné dosáhnout charakteristického osobního stylu každého uživatele.

Společnost GMP Kompani se sídlem v Banja Luka je více než dvě desetiletí největším výrobcem nábytku v regionu. Naše společnost svou činností a úspěchem nepřetržitě přispívá k rozvoji ekonomiky. V současné době zaměstnává 230 pracovníků a jejich počet neustále roste. Hlavní činností je výroba čalouněného nábytku. GMP je továrna zaměřená na vývoz, o čemž svědčí skutečnost, že více než 70% produkce je vyváženo. Výrobky najdete ve všech hlavních prodejnách nábytku v Bosně a Hercegovině, Srbsku, Chorvatsku, Slovinsku, Černé Hoře, Makedonii, Itálii, České republice, Německu a Rakousku.

–> Produkty výrobce

–> Aktuální katalog GMP