Noční stolek PUCH - 866 (masivní buk, champagne kapsa)


DICO

Noční stolek PUCH - 866.NT - V20 z masivního jádrového buku Více

Výrobce: DICO Kód produktu: 866.NT-V20

5 470 Kč s DPH
4 - 6 týdnů
ks

NOČNÍ STOLEK PUCH 866.NT - V20

Noční stolek je vyroben z masivního jádrového buku, kompletní šířka stolku je 45 cm, výška je 42 cm a hloubka je 39 cm. Stolek má čalouněnou kapsu.

K tomuto stolku doporučujeme postel PUCH, kterou naleznete v sekci "Postele."

Barva champagne
Šířka (cm) 45
Hloubka / délka (cm) 39
Výška (cm) 42
Materiál konstrukce masivní bukové dřevo
DICO nábytek

O výrobci DICO

Historie

Již více než padesát let naše jméno znamená kvalitu na trhu s nábytkem. DICO Möbel GmbH byla založena v roce 1962 jako rodinný podnik v Nizozemsku a dnes je jedním z předních dodavatelů masivních, kovových a textilních postelí v Evropě. Naše produktové portfolio zahrnuje kompletní sortiment ložnicového nábytku a bytového zařízení. Vyrábíme výhradně v námi spravovaných evropských výrobních závodech a dodáváme přes 2 000 prodejcům nábytku. Našimi zákazníky jsou dodavatelé nábytku, online prodejci, obchody s nábytkem v Evropě, především v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Dnes má Dico Möbel GmbH své sídlo v Delmenhorstu.
 

Naše kvality

Náš nábytek byste si měli užít dlouhou dobu. Proto při výběru materiálů věnujeme pozornost nejvyšší kvalitě. Produkt nesoucí název DICO musí splňovat zvláště vysoké standardy kvality. Proto máme pečlivé postupy pro plánování a řízení každého kroku, od vývoje produktu až po finální montáž. Naším cílem je udržet si spokojenost našich zákazníků s výrobky po dlouhou dobu.

–> Produkty výrobce

–> Aktuální katalog DICO