Noční stolek Avantgarde system - 97 (masivní divoký dub - med)

K vidění Beroun

DICO

Noční stolek Avantgarde system - 97 z masivního divokého dubu s medovým olejovým nátěrem Více

Výrobce: DICO Kód produktu: 960.97-20

9 240 Kč s DPH
4 - 6 týdnů
ks

NOČNÍ STOLEK AVANTGARDE SYSTEM 97

Noční stolek je vyroben z masivního dubu s medovým olejovým nátěrem. Kompletní šířka stolku je 54cm, výška je 46cm a hloubka je 46cm. Stolek má dva šuplíky.

K tomuto stolku doporučujeme postele Avantgarde system (modely 333.KT, 385.KT, 390.KT a 395.KT), které naleznete v sekci "Postele," a také komodu Avantgarde 997 v sekci "Komody."

Ilustrační interierová foto je v provedení jádrového buku.

Barva dub - olej
Šířka (cm) 54
Hloubka / délka (cm) 46
Výška (cm) 46
Materiál konstrukce masivní dřevo
Počet zásuvek 2 ks
Typ dřeva buk
DICO nábytek

O výrobci DICO

Historie

Již více než padesát let naše jméno znamená kvalitu na trhu s nábytkem. DICO Möbel GmbH byla založena v roce 1962 jako rodinný podnik v Nizozemsku a dnes je jedním z předních dodavatelů masivních, kovových a textilních postelí v Evropě. Naše produktové portfolio zahrnuje kompletní sortiment ložnicového nábytku a bytového zařízení. Vyrábíme výhradně v námi spravovaných evropských výrobních závodech a dodáváme přes 2 000 prodejcům nábytku. Našimi zákazníky jsou dodavatelé nábytku, online prodejci, obchody s nábytkem v Evropě, především v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Dnes má Dico Möbel GmbH své sídlo v Delmenhorstu.
 

Naše kvality

Náš nábytek byste si měli užít dlouhou dobu. Proto při výběru materiálů věnujeme pozornost nejvyšší kvalitě. Produkt nesoucí název DICO musí splňovat zvláště vysoké standardy kvality. Proto máme pečlivé postupy pro plánování a řízení každého kroku, od vývoje produktu až po finální montáž. Naším cílem je udržet si spokojenost našich zákazníků s výrobky po dlouhou dobu.

–> Produkty výrobce

–> Aktuální katalog DICO