Komoda Numero 3F - dub bílý/modrá


MATIS

Komoda Numero 3F Více

Výrobce: MATIS Kód produktu: 584319

4 700 Kč s DPH
2 - 4 týdny
ks

KOMODA NUMERO 3F

Komoda je součástí kolekce dětského pokoje NUMERO. Je hluboká, obsahuje 3 šuplíky a zajímavým doplňkem je barevně odlišená nika.

 

DĚTSKÝ POKOJ NUMERO

Dětský pokoj NUMERO je díky široké barevné škále určen, jak pro děvčata, tak i pro chlapce. Nábytek je vyroben z kvalitního 18 mm lamina, v některých případech v kombinaci s 25 mm laminem, zakončeným ABS hranou. Základem je dekor bílého dubu s plastovými úchytkami ve tvaru čísel v různých barvách. Dveře mají funkci pomalého dovírání. Kombinace moderního designu a praktičnosti uspokojí i náročnější zákazníky.

Barva dub bílýmodrá
Šířka (cm) 80
Hloubka / délka (cm) 42
Výška (cm) 75
Hmotnost zboží 48 kg
Materiál korpusu Laminované dřevotřískové desky LTD
Materiál přední části Laminované dřevotřískové desky LTD
Počet balíků 3 ks
Počet zásuvek 3 ks
Rozměry balíků (š × h × v) 1/3: 80x51x14,5 cm, 2/3: 80,5×52,5×5,5 cm, 3/3: 16x16x13 cm
Montážní návod (pdf, 1.3 MB)
O výrobci Matis

O výrobci Matis

„Cítit rozdíl“ je slogan, ale také inspirace, že v každém z více než 1200 výrobků vyrobených Matis Group představujeme principy, kterými se řídíme od samého začátku. Proto kvalita, design a dostupnost jsou výhodou, kterou každý zákazník pozná. Zakoupením nábytku Matis Group investujete do kvality Vašeho života.
MATIS GROUP má 27 maloobchodních prodejen nábytku MATIS v Srbsku a více než 150 distributorů. Působíme již ve 14 zemích Evropy. Společnost ALPI home je výhradní distributor na českém trhu.

Kvalita, design a přijatelné ceny

Jako potvrzení kvality našich výrobků uvádíme atesty, ve kterých naše výrobky dosáhly nejvyšší možné hodnoty Q1, získané Lesnickou fakultou v Bělehradě! Úspěch v atestech je založený na strategii používání kvalitních materiálů a moderních technologií ve výrobě.

Aktuální katalog MATIS