Komoda Classic system 995 (masivní lakovaný buk)


DICO

Komoda Classic system 995 z masivního lakovaného buku Více

Výrobce: DICO Kód produktu: 995.00-02

18 530 Kč s DPH
4 - 6 týdnů
ks

KOMODA CLASSIC SYSTEM 995

Komoda Classic system 995 je vyrobena z masivního lakovaného buku s olejovým nátěrem. Komoda má dva šuplíky. Šířka komody je 120cm, výška je 45cm a hloubka je 45cm.

K této komodě doporučujeme postel a noční stolky ve stylu Classic system.

Barva buk
Šířka (cm) 120
Hloubka / délka (cm) 45
Výška (cm) 45
Typ dřeva buk
DICO nábytek

O výrobci DICO

Historie

Již více než padesát let naše jméno znamená kvalitu na trhu s nábytkem. DICO Möbel GmbH byla založena v roce 1962 jako rodinný podnik v Nizozemsku a dnes je jedním z předních dodavatelů masivních, kovových a textilních postelí v Evropě. Naše produktové portfolio zahrnuje kompletní sortiment ložnicového nábytku a bytového zařízení. Vyrábíme výhradně v námi spravovaných evropských výrobních závodech a dodáváme přes 2 000 prodejcům nábytku. Našimi zákazníky jsou dodavatelé nábytku, online prodejci, obchody s nábytkem v Evropě, především v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Dnes má Dico Möbel GmbH své sídlo v Delmenhorstu.
 

Naše kvality

Náš nábytek byste si měli užít dlouhou dobu. Proto při výběru materiálů věnujeme pozornost nejvyšší kvalitě. Produkt nesoucí název DICO musí splňovat zvláště vysoké standardy kvality. Proto máme pečlivé postupy pro plánování a řízení každého kroku, od vývoje produktu až po finální montáž. Naším cílem je udržet si spokojenost našich zákazníků s výrobky po dlouhou dobu.

–> Produkty výrobce

–> Aktuální katalog DICO