Dvoulůžková postel PUCH 866 - AX0


DICO

Dvoulůžková postel PUCH (čalouněná) 866 - AX0 Více

Výrobce: DICO Kód produktu: 866.00-AX0

od 16 460 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Postel PUCH 866 - (čalouněná)

Postel je  čalouněná. Kompletní délka postele je 207cm a výška je 119 cm. Postel  je polstrovaná v šedé barvě. Barvu polstrování je možné upravit dle vzorníků na naší prodejně.

K této posteli doporučujeme noční stolky PUCH (model 866.NT ), které naleznete v sekci "Noční stolky."

 

Upozorňujeme Vás, že při výběru rozměrů postele se mění cena.

Barva antracit
Hloubka / délka (cm) 207
Výška (cm) 119
Plocha na spaní (cm) 160 × 200, 180 × 200, 200 x 200
DICO nábytek

O výrobci DICO

Historie

Již více než padesát let naše jméno znamená kvalitu na trhu s nábytkem. DICO Möbel GmbH byla založena v roce 1962 jako rodinný podnik v Nizozemsku a dnes je jedním z předních dodavatelů masivních, kovových a textilních postelí v Evropě. Naše produktové portfolio zahrnuje kompletní sortiment ložnicového nábytku a bytového zařízení. Vyrábíme výhradně v námi spravovaných evropských výrobních závodech a dodáváme přes 2 000 prodejcům nábytku. Našimi zákazníky jsou dodavatelé nábytku, online prodejci, obchody s nábytkem v Evropě, především v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Dnes má Dico Möbel GmbH své sídlo v Delmenhorstu.
 

Naše kvality

Náš nábytek byste si měli užít dlouhou dobu. Proto při výběru materiálů věnujeme pozornost nejvyšší kvalitě. Produkt nesoucí název DICO musí splňovat zvláště vysoké standardy kvality. Proto máme pečlivé postupy pro plánování a řízení každého kroku, od vývoje produktu až po finální montáž. Naším cílem je udržet si spokojenost našich zákazníků s výrobky po dlouhou dobu.

–> Produkty výrobce

–> Aktuální katalog DICO