Dvoulůžková postel Avantgarde system 390.KT - (masivní divoký dub - med)


DICO

Postel Avantgarde system 390KT - z masivního divokého dubu s medovým olejovým nátěrem Více

Výrobce: DICO Kód produktu: 390.46-20

21 500 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

AVANTGARDE SYSTEM 

Postel je vyrobena z masivního dubu. Kompletní délka postele je 212cm a výška je 92cm. Výška postele bez čela je 42cm nebo 48cm (odvíjí se od výšky nožiček: 21cm nebo 27cm).

K této posteli doporučujeme noční stolky Avantgarde system (modely 95 nebo 97), které naleznete v sekci "Noční stolky," nebo komodu 997 v sekci "Komody."

 

Upozorňujeme Vás, že při výběru rozměrů postele se mění cena.

Barva dub - olej
Výška (cm) 92
Hloubka / délka (cm) 212
Plocha na spaní (cm) 160 × 200, 180 × 200, 200 x 200
Počet balíků 3 ks
Typ dřeva buk
DICO nábytek

O výrobci DICO

Historie

Již více než padesát let naše jméno znamená kvalitu na trhu s nábytkem. DICO Möbel GmbH byla založena v roce 1962 jako rodinný podnik v Nizozemsku a dnes je jedním z předních dodavatelů masivních, kovových a textilních postelí v Evropě. Naše produktové portfolio zahrnuje kompletní sortiment ložnicového nábytku a bytového zařízení. Vyrábíme výhradně v námi spravovaných evropských výrobních závodech a dodáváme přes 2 000 prodejcům nábytku. Našimi zákazníky jsou dodavatelé nábytku, online prodejci, obchody s nábytkem v Evropě, především v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Dnes má Dico Möbel GmbH své sídlo v Delmenhorstu.
 

Naše kvality

Náš nábytek byste si měli užít dlouhou dobu. Proto při výběru materiálů věnujeme pozornost nejvyšší kvalitě. Produkt nesoucí název DICO musí splňovat zvláště vysoké standardy kvality. Proto máme pečlivé postupy pro plánování a řízení každého kroku, od vývoje produktu až po finální montáž. Naším cílem je udržet si spokojenost našich zákazníků s výrobky po dlouhou dobu.

–> Produkty výrobce

–> Aktuální katalog DICO