O značkách

O značce Sabah

O značce Sabah

Základy společnosti Sabah byly položeny v Akşehiru v roce 1974. Je přední značkou v tomto odvětví. Vyrábí širokou škálu kamen a sporáků na tuhá paliva, a to vše v továrně o velikosti 11 400 m2, kterou mají k dispozici od roku 2014.

Společnost Sabah klade důraz na kvalitu a již krátce po svém založení se stala největším výrobcem kamen v Turecku. Tato společnost je aktivní na světovém trhu a každoročně zvyšuje svůj export.

Produkty společnosti Sabah, která každým rokem rozšiřuje svůj sortiment, se bezpečně používají ve statisících domácností a pracovišť na celém světě.


O značce Caliskan

O značce Caliskan

Společnost Çalışkan (tehdy nazývaná Çalışkan Heating Systems) byla založena v roce 1951. Od té doby se z malé dílny stala významná společnost v oblasti výroby krbových kamen. Společnost sídlí v tureckém městě Denizli, kde se nachází výroba na prostoru 10 000 m².

Všechny výrobky Caliskan jsou podrobeny řadě přísných testů. Výrobky procházejí kontrolou ve fázi návrhu i výroby, aby byly dodrženy nejvyšší standardy kvality. Kamna splňují přísné emisní limity EkoDesign 2022. Všechny produkty byly navrženy, vyrobeny a testovány v souladu s evropskými normami (EN), a jsou proto držitelem označení CE.

Společnost Caliskan dbá na ekologické výrobní postupy. Ve výrobních procesech jsou striktně používány smaltované barvy, což je nejekologičtější možné řešení pro lakování. Pozornost však není věnována pouze kvalitě produktů, ale velký důraz je kladen na lidské zdraví a životní prostředí. Caliskan je předním výrobcem a významný hráčem v národním průmyslu, jehož jméno je známo po celé zemi a je synonymem dobré pověsti a kvality.


O značce Pro-Termo

O značce Pro-Termo

Firma Pro-termo byla založena roku 2005, kdy se zabývali především dovozem a distribucí topných zařízení.

O rok později zahájili výrobu vlastních kamen a dnes jejich nabídka zahrnuje i krby, kotle a příslušenství.

V roce 2015 otevřeli nový výrobní závod a díky rostoucí poptávce neustále modernizují svou řadu produktů.

Všechny výrobky splňují normu CE a jsou v souladu s nejpřísnějšími předpisy EU o bezpečnosti a energetické účinnosti.


O značce Philip

O značce Philip

Philip & Co Filipovic je rodinná firma ze Sremské Mitrovice, jejímž zakladatelem je Predrag Filipovic, který podniká již od roku 1979. Firma Philip & Co Filipovic byla založena v roce 1991 a od roku 1996 vyrábí pružinová jádra pro nábytkářský a matracový průmysl. 

Kvalita nade vše - to je motto a hlavní myšlenka Philip & Co Filipovic. 

Po několika letech praxe se kvalita a rozmanitost výrobků osvědčila na trhu v Srbsku, ale i na trzích v okolních zemích. V rozmanitém sortimentu společnost nabízí pružinová jádra Bonnel vysoká od 8 cm do 15 cm. Roční výrobní kapacita pružinových jader je 1 500 tun.  

Znalosti a zkušenosti v oblasti výroby pružinových jader do matrací společně s chutí a touhou nabídnout zákazníkům co nejkvalitnější produkty, vedli v roce 2007 k otevření nového výrobního závodu Dreams Factory. Hlavní myšlenkou je stále - KVALITA. Spojením materiálů od renomovaných italských výrobců a šikovných rukou pracovitých zaměstnanců vznikly matrace, které si Vás získají. 

Katalog Philip


O značce Vacu Vin

O značce Vacu Vin

Vacu Vin je nizozemská značka s rodinou tradicí, produkty, které jsou navrhovány, vyvíjeny a vyráběny přímo v Nizozemsku.

NÁŠ PŘÍBĚH

Od původního vynálezu Wine Saver (pumpička na víno) panem Bernardem Schneiderem v roce 1986 stále vytváříme inovativní a osvědčené kvalitní výrobky, abychom maximalizovali požitek z Vašich nápojů. Naše vášeň pro víno, holandský design, inovativní úsilí a společenské vědomí definuje kdo jsme - Vacu Vin.

PŘEKVAPTE SVÉ SMYSLY

Nemusíte být sommelier, abyste si vychutnali své víno.

Jemné víno je ideálním nápojem pro zvláštní okamžiky – aby každodenní okamžiky byly nezapomenutelné. Vyvíjíme inovativní, vysoce kvalitní produkty, které Vám dopřejí si plně vychutnat chuť kvalitních nápojů do posledního doušku.

Katalog Vacu Vin


O značce Tomorrow’s Kitchen

O značce Tomorrow’s Kitchen

Tomorrow’s Kitchen se zaměřuje výhradně na inovativní kuchyňské předměty, které lze použít pro usnadnění přípravy pokrmů. Výroba produktů probíhá převážně v Nizozemsku nebo v rámci EU, což zaručuje zákazníkům vysokou kvalitu výrobků.

Katalog Tomorrow’s Kitchen


O značce MASTERWOOD

O značce MASTERWOOD

Masterwood je výrobce, který se specializuje na výrobu vysoce kvalitních postelí. Jejich klasické postele jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího bukového a dubového dřeva z balkánských lesů.

Postele, které vyrábí, jsou praktické, elegantní, jednoduché, snadno se montují a jsou vysoce kvalitní, což vám zaručí dlouhodobé používání.

Společnost Masterwood má vlastní výrobní linku s rozlohou více než 2 500 m² se všemi potřebnými certifikáty (EN ISO 9001: 2008, FSC® CoC (FSC-C122764), UNI EN 71-3: 2013…), s více než 70 zaměstnanci.


O značce Plamen

O značce Plamen

PLAMEN je společnost, která sídlí v Požeze v Chorvatsku a má již 85 let dlouhou tradici. Jedná se o jednoho z největších výrobců topných zařízení v celém Chorvatsku.

Slévárna vyrábí různé litinové odlitky jakostní třídy EN-GJL 200 a EN-GJL 250 pro vlastní potřeby i pro své zákazníky, celkově cca 20 000 tun ročně. Specializuje se na výrobu tenkostěnných odlitků používaných jako komponenty pro sporáky, topná kamna a kotle. Více než 70% produkce se vyváží na západoevropský trh.

Katalog PLAMEN


O značce MATIS

O značce MATIS

Společnost MATIS GROUP byla založena v roce 1994 a v současné době má 27 maloobchodních prodejen nábytku v Srbsku a více než 150 distributorů.

„Cítit rozdíl“ je slogan, kterého se MATIS GROUP drží při výrobě více než 1200 svých výrobků a také je inspiruje k dodržování stejných principů od počátku společnosti. Proto kvalita, design a dostupnost jsou hodnoty, kterou každý zákazník u výrobků MATIS pozná.

Jako potvrzení kvality jejich výrobků uvádí atesty, ve kterých výrobky MATIS dosáhly nejvyšší možné hodnoty Q1, získané Lesnickou fakultou v Bělehradě! Úspěch v atestech je založený na strategii používání kvalitních materiálů a moderních technologií ve výrobě.

Katalog MATIS


O značce GMP

O značce GMP

Společnost GMP Enterijeri je jedním z předních nábytkových výrobců v Bosně a Hercegovině. Nabízí velké množství funkčního a moderního nábytku pro vybavení domácnosti nebo kancelářských prostor za dostupné ceny.

Kromě sedacích souprav standardní velikosti si zákazníci můžou složit sedací soupravu na míru. Sedací soupravy tedy můžou být větší či menší, s úložným prostorem nebo bez něj a také je k dispozici funkce rozkladu. Čalouněný sortiment nabízí také postele, židle, stoličky, se širokým výběrem barev a vzorů. Pomocí kreativních kombinací a výběru z různých sestav je možné dosáhnout charakteristického osobního stylu každého zákazníka.

Hlavní činností je výroba čalouněného nábytku. GMP je výrobce zaměřený na vývoz, o čemž svědčí skutečnost, že více než 70% produkce je vyváženo. Výrobky najdete ve všech hlavních prodejnách nábytku v Bosně a Hercegovině, ale také své výrobky vyváží na zahraniční trhy například do Srbska, Chorvatska, Slovinska, Černé Hory, Makedonie, Itálie, Německa, Rakouska a do České republiky.

Další